چهارشنبه 8 بهمن 1399
Skip Navigation Linksخانه >> صفحه نخست >> درباره معاونت پژوهش و فناوری
تاریخ بروز رسانی: 0:50:4 18/4/1391 درباره معاونت پژوهش و فناوری
با توجه به جايگاه پژوهش در نظام آموزش عالي کشور، کليه امور مربوط به پژوهش در بخش هاي فراهم آوردن امکانات پژوهشي، تدوين و برنامه ريزي لازم  براي گسترش و ارتقاء پژوهش، ايجاد و تجهيز مراکزي که بتواند امر پژوهش را نهادينه و در توليد دانش مؤثر باشد، رسيدگي به امور جاري پژوهشي دانشگاه، تدوين آئين نامه هاي لازم، و نظارت بر حسن اجراي مقررات و آئين نامه پژوهشي از جمله وظايف حوزه معاونت پژوهشي دانشگاه است.
اين امر از طريق تدوين آئين نامه ها، برگزاري سمينارها و کنفرانس ها، مطالعات لازم جهت ارائه آئين نامه هاي مدون و... انجام مي پذيرد.
معاونت پژوهشي دانشگاه تحت نظارت شوراي پژوهشي و مديريت معاون پژوهشي دانشگاه امور برنامه ريزي در امر پژوهش دانشگاه را به عهده دارد که در قالب واحدهايي به شرح ذيل انجام وظيفه مي نمايد.

بررسي طرح‌هاي پژوهشي، مقالات علمي ارائه شده در همايشها و مجلات داخلي و خارجي، بررسي فرصت‌هاي مطالعاتي و سفرهاي علمي خارج از كشور و grant ساليانه اساتيد، ارسال كليه كاتولوگ‌ها، پوسترهاي تبليغاتي و نمايشگاهي، همايش‌ها، آئين‌نامه‌ها، پرسشنامه‌ها، اولويتهاي پژوهشي، به دانشكده‌هاي تابعه و ايميل اساتيد، سرويس‌دهي توسط سايت حوزه معاونت پژوهشي كه شامل اخبار، اطلاعيه‌ها، CV اساتيد ، اولويت‌هاي پژوهشي طرح‌ها، كتاب‌هاي اساتيد ...

Design By : NIT Programming Group
Copyright © 2012 Babol Noshirvani University of Technology. All rights reserved.
معاونت پژوهش و فناوری - دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است